Woodfield Elementary

Kindergarten:Jordan Drennon, Jaden Williams, Lavarieus Partlow, Melissa Jimenez; First:Arizona Ballew, Brandon Granados, Aleysha Tolbert, Ky’Mya Murray, Melissa Pineda Miranda; Second:Andrew Emery, Brookelyn Martin, Messiah Reid, Cathleen Romero, Nariyah Slappy; Third:Anna Davenport, Amerie Nickles, Brooklyn Pleis, Audina Hoang, De;Asia Calhoun; Fourth:Qwen’torris Bailey, Kemiya Milton, Frankie Melgarejo-Arciniega, Erika Abrams, Kari Williams; Fifth;Chelsie Morea, Daniel Alvarez Reyes, Perferio Bowie, Savannah Smith, Lila Eisenreich, Gresa Bela.

Lakeview Elementary

Kindergarten:Aubrey Pollard, Hadassah Jimenez, Kendra Kinard; First:Jenna Adel Kamaleldin, Ny’kevious Robinson, Lydia Rogers, Micah Allen; Second;Jayden Smith, Sameer Settles, Kelli Gattis; Third:Chloe Egbert, Noah Mathis; Fourth:Gabby Palmore, Landen Parsons, Haley Grant, Riley Lyles; Fifth:Mackenzie Oswald, Anthony Lyons; Montessori K3-K5:Aubree Beasley, Vivianna Prestel, Wyatt Mathis; Montessori 1-3:Eli Botchie.

Pinecrest Elementary

Kindergarten:Kaylee Knapp, Olive Divilbiss, Melissa Justo Hernandez; First:Ovid Basilio, Alexis Simmons, Isis Abrego, Emanuel Thomas; Second:Roeyen Strange Makensi Fuentes, Payton Duffie, Kameron Clary; Third:Bryce Seaborn, Linley Wilkie, Z’Kiyah Bell, Erlin Perez-Alfaro, Dashani Saxon; Fourth:Erick Rodriguez, Jesus De La Cruz, Abryanna Brown; Fifth:Raven Wolridge, Mariah White.

Springfield Elementary

Kindergarten:Blaire Stargel, Fischer Witt; First:Camryn Dowtin, Logan Kneece, Keirion Brown, Cameron Parker, Jakobi Cade, Allan Carlos; Second:Makynzie Chappelle, Ben Bundrick, Ella Grace Hinton, Braylon Jackson; Third:Caleb Harrison, Alaysia Griffin, Johan Hernandez, Samiyah Bland, Noah Perrin; Fourth:Teinya Lewis, Dakota Waters, Isaiah Rapley, Marlon Aguilar Flores; Fifth:Zione Byrd, Brianna Todd, Grant Miller, Kaniyah Brown.

Rice Elementary

PreK/K: Keatyn Simmons, Willow Wicker; Kindergarten:Jose Garcia Aubree Peterson, Montavious Nimson, Jackson Dalrymple; First:Ethan Harris, Jaylen Reynolds, Kayla Brown, Bradyn Dalrymple; Second:Destiny Epley, Ava Ouzts, Danny Bolt, Na’Quarius Watts; Third:Ty’Rhiana Ethridge, Elijah Booker, Anterrio Gary, Coriyah Fuller; Fourth: Nehemiah Cook, Braxton Timms, Elijah Goldman, Matthew Jenkins, Chase Jackson; Fifth:Jaylon Richardson, Matthew Whaley, Jasmine Richardson.

Merrywood Elementary

Kindergarten:Joshua Bowman, Niegil Morton -White, Beckan Cade; First:Camila Sandoval, R’shya Kelley, Carolyn Hasting, Zhihao, Li; Second:Blake Corn, Campbell Driver, Sunner Morton, Jordyn Sanders; Third;Mazyu`s Scott, Sophie Juarez, Rebecca Merrill; Fourth:Haven Brinker, Michael Dixon, Jermiyah Payne, Deysi Ramirez; Fifth:Allyah Pedroza, Kevin Martinez, Mayson Fazio, Madison Tumblin, Malik Gray.

Hodges GSI

Kindergarten:Chloe Ballentine, Mason Weis, Madalyn Spires; First: Addie Grace Chapman, Ashley Jones; Second: William Baker, Maddy Byrd, Ethan Rehrer; Third: Jordon Blackmon, Bella Denning, Joseph Gresko; Fourth:Nick Arnold, Ty’Kell Foster, Luke Hannah, Kiska Warren; Fifth: Connor Bartless, Shahede Spearman.

Early Childhood Center

Johnathon Ojeda, Kali Byrd, Trinity Robinson, Ismael Serrano, Christopher Pope Jr., Bryan Dominguez, Blakely Jay, Dravion Surry, Erik Sanchez Cabrera, Rosa Maria Rodriguez, Maribel Mendoza-Sanchez, Madylnn Marquez.